cloud
cloud

Pakalpojumi

Molekulārā ģenētika

Genekor specializējas molekulārajā ģenētikā.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, mūsu uzņēmums piedāvā visus validētos molekulāros testus vēža diagnostikai, prognozēšanai un individuālai ārstēšanai.

 

 

cloud
cloud

Pakalpojumi

Onkoloģija, kardioloģija, neiroloģija un farmakoģenētika

Ir vispāratzīts, ka vēzis ir slimība ar ģenētisku izcelsmi, kas saistīta ar iegūtām vai iedzimtām mutācijām, gēnu translokācijām un dažu gēnu pārmērīgu ekspresiju.

Mutācijas notiek gēnos, kas ir atbildīgi par vienmērīgu organisma darbību attiecībā uz šūnu proliferāciju, diferenciāciju un šūnu bojāeju. Vairums vēža gadījumu ir sporādiski un sastopami salīdzinoši gados vecākiem cilvēkiem, jo ​​tie rodas mutāciju uzkrāšanās rezultātā gēnos, piemēram, K-RAS, EGFR, BRAF, P53 utt. Šādas mutācijas ir saistītas arī ar reakciju uz mērķterapiju.

Uzņēmums

Genekor

GeneKor ir starptautisks molekulārās diagnostikas uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā, kur;a ir molekulārās bioloģijas laboratorijas ar mūsdienīgām iekārtām, kas piemērotas augstākās kvalitātes molekulāro pakalpojumu sniegšanai. Mēs nodrošinam pakalpojumus, kas vērsti uz pacientu aprūpes uzlabošanu, izmantojot jaunākās prognostiskās, prognozēšanas un personalizētās medicīnas tehnoloģijas.
GeneKor klīniskā pieredze koncentrējas uz:

 

  • Atbildes reakcija uz mērķa terapiju
  • Farmakoģenētika
  • Iedzimta vēža noteikšana (krūts vēzis, resnās zarnas vēzis, vairogdziedzera vēzis, aizkuņģa dziedzera vēzis utt.)
  • Jaunas unikālas tehnoloģiskās platformas (OncotypeDX BreastTM, OncotypeDX ColonTM, OncotypeDX ProstateTM, PCA3TM)

 

Change cookies consent Revoke cookies consent